slider

Доставка та оплата

Доставка по м. Львів

Після того, як Ваша заявка буде оброблена, Вам передзвонить наш представник і уточнить час і місце доставки. У зазначеному Вами місці та часі наш кур'єр вручить придбаний товар.

  • Доставка здійснюється в робочі дні з 9 до 20 години
  • Вартість доставки в межах м.Львів - 20 грн. (у разі якщо замовлення на суму більше 300грн. доставка по м.Львів здійснюється безкоштовно)

Увага! При оформленні в замовленні способу доставки - самовивіз, товари забираються протягом двох діб з моменту замовлення! За попередньою домовленістю з менеджером, щоб ми встигли відвантажити товар зі складу в офіс. Якщо Ви не забираєте товар в домовлений час, то він знову буде доступний для замовлення іншим користувачам.

Доставка по Україні

Доставка придбаних товарів у різні регіони України здійснюється транспортною компанією Нова пошта або Ін-Тайм. Терміни доставки товару: від 1 до 3 днів (залежно від графіку доставки компанії перевізника та відстані) після оформлення замовлення. Всі ключові питання, пов'язані з доставкою обумовлюються і узгоджуються безпосередньо з покупцем.

  • Доставка з післяплатою
  • Доставка з передоплатою (цей спосіб доставки говорить про те, що ми Вам відправляємо товар, після того як Ви внесете кошти на Банківську картку, або оплатите виставлений рахунок. У такому випадку, доставку товару Ви оплачуєте - самостійно при видачі його у відділенні компанії перевізника у Вашому місті. Цей варіант дозволяє економити на доставці 15-20 грн. У порівнянні з доставкою Післяплатою)

Оплата

  • Готівковий розрахунок - проводиться тільки в національній валюті - Гривні при доставці замовленого товару кур'єром клієнту або при отриманні товару клієнтом на складі товарної компанії
  • Безготівковий розрахунок - оплата по виставленому рахунку-фактурі (відсилається на e-mail)
  • Переказом грошей на картку Приват Банку. Строк надходження грошей на розрахунковий рахунок - зазвичай відразу після переведення або за кілька годин

Увага! Цей спосіб оплати дозволяє економити при доставці по Україні - 15-20 грн. Передбачає, що доставку товару Ви оплачуєте самі у відділенні компанії перевізника при отриманні товару, перед тим, як оплатите виставлений рахунок на обраний Вами товар на нашу банківську картку.