slider
image

Підготовка мотокос та газонокосарок до сезону

Прийшла Весна, гарна погода нагадує нам , що не за горами почнеться сезон косіння трав та заготівля сіна на наступну зиму .

За дві три неділі ми почуємо перші приємні тони мототехніки на газонах та сінокосах.

Для нормальної роботи газонокосарок та тримерів  потрібно правильний та вчасний  догляд . В ідеалі бензотримера потрібно консервувати на зимовий період  та розконсервовувати на весною .

Що ми маємо на увазі :

 Після зими перед запуском , обов’язково ,  переглянути стан  стартера , можливе пошкодження шнуру , пружини то що. Також обов’язково перевірити компресію для того щоб зрозуміти чи в достатній кількості ви  підготували техніку до зимового простою . Не забуваємо про свічку  та запалення .

 Якщо з двигуном все гаразд  переходимо до паливної система , а саме  до карбюратори та шланги які з’єднують з паливним баком. На цих вузлах часто можуть бути тріщини або пере тискання.  Карбюратор бажано обдути з компресора  та глянути на прокладку в якому вона стані  при потребі замінити .

 Якщо ми говоримо  про мотокоси не забуваємо про редуктор та щеплення,  лишній раз переглянути стан шестерень чи достатньо  змащені при потребі змастити . Подивитись на  стан муфти пружин тощо.

Після такого огляду ми скручуємо косу , ще один раз переглядаємо стан вінтів на  ножа(шпулі). Та пробуємо завести агрегат ,  рекомендуємо  дати не менше 15-20 хвилин попрацювати на холостому ході без навантажень.   Після цього ще один раз оглянути  

Якщо не виявлено недоліків , бажаємо вам гарного сезону в роботі .

 

Пам’ятаємо вчасний та правильний догляд це довговічність вашої  техніки .!!!!

← Назад